سمینار آموزشی زنان قدرتمند وثروت ساز

سمینار آموزشی زنان قدرتمند وثروت ساز

news Image

سمینار آموزشی زنان قدرتمند و ثروت ساز

1396/05/31

سمینار آموزشی زنان قدرتمند و ثروت ساز از سوی شرکت شهر موفقیت خلیج فارس با حضور پریسا نصری مدرس دوره های توانمندسازی زنان در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

 نصری گفت: خیلی از افراد بر این باورند که موفقیت‌های بزرگ مثل ثروتمند شدن مخصوص مردان است و زنان توانایی یا موقعیت ثروتمند شدن را ندارند ، در حالیکه این باور اشتباه است و زنان هم می توانند موقعیت‌هایی برای ثروتمند شدن ایجاد کنند.همانطور که کارآفرینان ایرانی زیادی هستند که با تمام مشکلات توانسته اند به موفقیت‌های بزرگ برسند. این محدودیت برگرفته از باورهای گذشته است و امروزه دیگر کمتر کسی به آن باور دارد. بنابراین فرقی نمی کند مرد هستید یا زن، شما می توانید با شناخت توانایی هایتان و قرار گرفتن در مسیر موفقیت به هر آنچه در ذهن دارید دست پیدا کنید

وی افزود: زنان به دلیل وجود باورهایی مثل مردان شانس بیشتری برای ثروتمند شدن دارند; خودشان را متوقف می کنند. این باور باعث می شود برای موفقیت هایشان سقف تعیین کنند و تا جایی رشد کنند که فکر می کنند می توانند. اما این سقف و محدوده‌ی موفقیت را خودشان تعیین می کنند که وقتی این محدودیت‌ها را بشکنند می‌بینند بارها توانمندی‌های بیشتری داشتند که اصلاً اطلاعی از آن نداشتند.

>