همایش بزرگداشت روز خبرنگار

همایش بزرگداشت روز خبرنگار

news Image

همایش بزرگداشت روز خبرنگار

1396/05/31

مراسم تجلیل و بزرگداشت روز خبرنگار با حضور احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،حجت الاسلام فروزان نژاد امام جمعه موقت بندرعباس، بهروز اکرمی، معاون سیاسی امنیتی استاندار،جمعی دیگر از مدیران استان در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

علیرضا درویش نژاد با اشاره به اینکه خبرنگاری یکی از سخت‌ترین مشاغل جهان است،اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و قلم به دستان عرصه مطبوعات تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه خبر باید بتواند پویایی همراه با شادی و نشاط را در جامعه تزریق کند، ادامه داد: همگی بدانیم که یکی از ویژگی‌های خبر، صحت آن است و ویژگی دیگر آن تنظیم خبر براساس واقعیت‌ هاست تا ذهن را بارور ند و همه ویژگی‌های تنظیم خبر، روزی شکل گرفت که قرار شد ما به هستی بپیوندیم.

 احمد نفیسی، مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان نیز طی سخنانی در خصوص مشکل پیش‌آمده در خانه مطبوعات اظهار کرد: ما در انتخابات مجلس در غرب هرمزگان نیز پس از ابطال انتخابات عده‌ای ناراضی داشتیم که اعتراض کردند و در نهایت نیز مجبور به تمکین شدند هم‌اکنون هم عده‌ای در خصوص انتخابات خانه مطبوعات ناراضی هستند که اگر خوشان را پایبند به قانون می‌دانند بایستی تمکین کنند.

وی افزود: تشکر از مسؤولان مطبوعاتی حاضر در جلسه که پایبند به قانون و قانون‌مدار هستند، متاسفانه عده‌ای با جعل عنوان، جلسه‌ای را در روز گذشته به نام خانه مطبوعات تشکیل داده‌اند و قصد در تخریب این نهاد فرهنگی دارند و آنها بدانند که وظیفه ما دفاع از مواضع فرهنگی و هنری دولت است و بایستی در رفتارمان قانون‌گرایی حاکم شود.

>